F.A.Q.

czyli często zadawane pytania

Pytania ogólne

W cenie jest najem domku wraz z wyposażeniem, korzystanie z sauny i jaccuzi. Cena natomiast nie obejmuje zużycia prądu w trakcie pobytu. Media będą rozliczane na koniec turnusu według faktycznego zużycia przez ten okres.

W obejściu znajduje się domek ze zjeżdżalnią wprost do piasku, gdzie dzieci mogą się bawić. Nie należy jednak zostawiać dzieci bez opieki z uwagi na bliskość lasu, w którym są strome zbocza. Teren nie jest ogrodzony.

Nie, wyżywienie należy zorganizować we własnym zakresie. Jest natomiast możliwość zamówienia we własnym zakresie cateringu z restauracji PEŁNA CHATA (tel. 501 127 302).

catering

Domek jest dostępny w dniu przyjazdu w godzinach 14.00-16.00, a klucze należy oddać do godziny 10.00 w ostatnim dniu pobytu. W dniu przyjazdu spotykamy się na dolnym parkingu. Prosimy uważać na trasy wyznaczane w nawigacji google'a, błędnie kierują przez Jachówkę - więcej jak do nas dojechać w zakładce kontakt.

Tak. W ostatni dzień najmu następuje rozliczenie ze zużycia prądu.

Rezerwację można anulować, jednakże wtedy przepada wpłacona zaliczka. Zaliczka może jednak zostać zwrócona jeśli przyjazd zostanie odwołany przynajmiej na miesiąc przed terminem przyjazdu.

Rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.

O późnym przyjeździe należy informować wcześniej telefonicznie. Po otrzymaniu takiej informacji osoba z obsługi będzie czekać na Państwa przyjazd do ustalonej telefonicznie godziny.

GÓRA